- *Karta, neregistrirana prilikom ulaska u vozilo, smatra se neispravnom * Ne zaboravite ZET karticu prisloniti na uređaj za registraciju prilikom svakog ulaska u vozilo! *
ZET ponosan na svoju djelatnicu: 173 plemenita razloga!
Gospođa Dragica krv je počela davati još kao tinejdžerica zajedno sa svojim vršnjacima, a ponukana akcijom Radio Sljemena, kojega su, objašnjava, redovito slušali na svojim druženjima.
Na nju, kao darivateljicu krvi, posebno je utjecala velika željeznička nesreća na Glavnom kolodvoru u Zagrebu 1974. godine. „Svi ti unesrećeni ljudi... pa morala sam nekako pomoći!“ - prisjeća se i danas Dragica. Od tada redovito daje krv i do danas je to učinila već 172 puta.
Ovu iznimno velikodušnu osobu motivira istinska solidarnost prema ljudima, a kako saznajemo od njezinih kolega, ni prema životinjama se ne odnosi s ništa manje ljubavi.
Slobodno vrijeme Dragica ispunjava čitanjem knjiga, gledanjem filmova, a voli i političke emisije. Uz to je strastvena ljubiteljica kuglanja i osnivačica ženske kuglačke ekipe ZET-a.
Kao što je za očekivati, igle se ne boji, a njezinoj se ustrajnosti dive mnogi.
Iako je već osam puta zaradila pravo na besplatnu prijevoznu kartu ZET-a, nije ga mogla iskoristiti s obzirom na to da kao djelatnica ZET-a već ima besplatan pokaz. Sve što Dragica ima od svog darivanja krvi je saznanje da je pomogla drugima, sasvim nepoznatima, u onom najdragocjenijem. I povremeni ručak u Petrovoj 3, naravno, uz deci crnog vina - za bolju krvnu sliku.
Dragica je jedna od naših brojnih kolega na koje smo s pravom ponosni!
