• Ludvig Payerle, od 25. VII. 1891. do 31. V. 1909.
  • Inž. Joseph Brand, od 1. VI. 1909. do 4. VIII. 1911.
  • Antun Lončarić, od 4. VIII. 1911. do 1. VI. 1913.
  • Inž. Artur Reicher, od 1. VI. 1913. do 29. VIII. 1917.
  • Inž. Adolfo Košak, od 29. VIII. 1917. do 31. III. 1939.
  • Inž. Dragutin Mandl, od 1. IV. 1939. do 11. III. 1946.
  • Inž. Slavko Milosavljević, od 11. III. do 14. VIII. 1946.
  • Šime Brnčić, od 14. VIII. 1946. do 15. XII. 1947.
  • Nikola Ljubešić, od 15. XII. 1947. do 6. IV. 1949.

(Od 17. I. 1948. do 6. IV. 1949. dolazi do podjele ZET-a na Direkciju gradskih saobraćanih poduzeća - direktor je Nikola Ljubešić, direktor ZET-a Tomo Kosovac, direktor „Tramvajske radionice” je Mihael Sirovatka, a direktor građevnog poduzeća „Pruga” Slavko Barberić).
 
  • Slavko Barberić, od 6. IV. 1949. do 30. VI. 1950.
  • Julio Markužić, od 1. VI. 1950. do 31. 1. 1951.
  • Ivan Vasiljević, od 1. II. 1951. do 20. VII. 1951.
  • Šime Brnčić, od 21. VII. 1951. do 19. XI. 1954.
  • Josip Jug, od 19. XI. 1954. do 5. III. 1955.
  • Šime Brnčić, od 5. III. 1955. do 22. IV. 1955.
  • Inž. Slavko Milosavljević, od 22. IV. 1955. do 19. III. 1956.
  • Franjo Mihl, od 19. III. 1956. do 1. III. 1963.
  • Ivan Horvatić, od 1. III. 1963. do 1. IV. 1971.
  • Dipl. ek. Stjepan Potlaček, od 1. VI. 1971. do 29. II. 1976.
  • Upr. prav. Dragutin Kračun, (v.d.), od 1. III. 1976. do 17. V. 1976.
  • Dipl. ek. Branko Rački, od 17. V. 1976. do 11. III. 1987.
  • Dipl. ek. Zvonimir Kovačić, (v.d.), od 11. III. 1987. do 30. IX. 1987.
  • Dipl. inž. Julius Pevalek, od 1. X. 1987. do 5. X. 2006.
  • Mr. sc. Ivan Tolić, od 7. X. 2006. do 12. V. 2010.
  • Dipl. inž. Dubravko Baričević, od 13. V. 2010. do 14. XI. 2013.
  • dr.sc. Ivan Tolić, od 15. XI. 2013. do 30. X. 2014.
  • Dipl. oec. Ljuba Romčević Žgela, od 31. X. 2014.
Top